Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy baj van a szervezetemmel?...

Nagy baj van a szervezetemmel? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Régóta van már aranyerem, soha nem volt megkeményedve meg semmi különös bajom nem volt vele, 1 hónapja már kezd vissza-vissza húzódni krém hatására és helyes ételek fogyasztására. DE.. kb 1 hete észrevettem, hogy eléggé fáj a nyílásom, azt hittem az aranyerem miatt, de nem, fürdés után kitapogattam (mert még akkor is fájt) és észrevettem, hogy egy kisebb de keményebb valami van ott és fáj! ugyan olyan kis bőr valami mint az aranyerem de sokkal kisebb keményebb és fájdalmasabb. Ez egy újabb aranyér kezdemény lenne? 3 napja nem voltam nagy dolgot csinálni a wc-n szóval nem tudom hogy mennyire fáj de mikor utoljára wc-ztem akkor eléggé fájt és több órákon át fájt és kellemetlen volt, örülök hogy eddig nem kellett elmennem wc-re, de szerintem az sem normális ha ennyi napig nem megy el az ember.. Mi lehet a bajom!?

2013. ápr. 11. 17:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!