Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez nagyon ciki! de mivan ha...

Ez nagyon ciki! de mivan ha komoly bajom van?

Figyelt kérdés
4.-5.osztály óta vették észre rajtam,hogy a leheletem rossz.Engem sosem érdekelt komolyabban mert nem okozott problémát. 6.osztályban pedig mintha nem is lett volna mégcsak rossz se a leheletem.Viszont 6.osztályom nyarán (a 7.-be) minden fél óra óra után haza kellett mennem fogatmosni,mert a dolog ciki volt...akkor még azért mentem fogatmosni,hogy a leheletem ne legyen rossz.De 7.osztály eleje után már oktòber környékén pedig azt vettem észre hogy már nem csak a leheletem a rossz de a körülöttem levö levegö is :/ azota ez így megy,és már irtóra kellemetlen! Nem tudom mit tegyek! Bárhova megyek " jön velem a szag ".( pontosabban belölem ) az 100% hogy tölem jön!Sok ismerösöm van akinek rossz a lehelete,de egyiknek sem lehet érezni a levegöben! Ráadásul nekem a mentolos rágó,cukor,fogmosás stb. egyáltalán nem segít! Halál komolyan! De így nem lehet élni! Mit tegyek? Mi a bajom? Hogy lehet ezt elmúlasztani? Van még rajtam kívül olyan ember akinek lehet érezni a levegöben a rossz leheletet? Istenem...mit tegyek? Mi lehet a baj? Ez gyógyítható? De ez nagyon kínos! Engem ez megbélyegez! Mit tegyek?
2013. ápr. 10. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogorvosnál jártál? Megnézte, hogy a fogaid rendben vannak-e? Ha igen, akkor szerintem háziorvos és elküld szakrendelésre. Sok mindentől lehet kellemetlen lehelet.
2013. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen voltam! Volt lyukas fogam és be is tömte.Nem ez lehet a baj szerintem.
2013. ápr. 10. 21:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Emésztési gond is tud rossz leheletet csinálni. Tényleg menj le a háziorvoshoz!
2013. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fogínygyulladás,gyulladt mandula,gyomor záróizom rendellenesség.Egyes belgyógyászati betegségek.Első körben háziorvos.
2013. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyomorprobléma lehet, bélflóra gond leginkább. Ki kéne tisztítani, és valami probiotikumot, hogy legyenek jóféle bacik benne.


Bármilyen emésztési gondod van? Széklet okés?

2013. ápr. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hàziorvosnál már voltam.Gagyarászott valamit,de nem igen segített.Akkor ezután a lépés után hova menjek? Belgyógyászat? Amúgy az emésztésem úgy vettem észre hogy tökéletes.
2013. ápr. 11. 08:48
 7/12 anonim válasza:
szerintem minél előbb menj el egy teljes kivizsgálásra, leht hogy valami gyomorbetegséged van
2013. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben...de az nagyon érdekel hogy hogy van az hogy egyeseknek nem lehet érezni,nekem meg igen? (Mármint a levegoben) ? Hiszen nekik is rossz alapvetoen a leheletük. Mégsem lehet érezni! Ez miért lehet? :O
2013. ápr. 11. 11:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondta valaki,h Te nagyon büdös vagy, pl anyukád? Vagy csak Te gondolod így?
2013. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg azért nem érzed máson, mert nagyon sokféle eredetű lehet. Ha valakinek "csak" azért büdös a szája, mert nem ápolja rendesen, egész más szaga van, mint ha pl.: gyulladásos eredetű. Ha nálad ennyire intenzív, tényleg érdemes kivizsgáltatni, az óránkénti fogmosás gyakorlatilag semmit nem segít, ha nem a szájüregből származik a szag. Ha háziorvosod nem hajlandó foglalkozni ezzel és továbbküldeni kivizsgálásra, hagyd ott és keress egy másikat. Sajnos nagyon kevés a jó háziorvos.
2013. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!