Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet napok óta tartó...

Mitől lehet napok óta tartó köhögési ingerem?

Figyelt kérdés
Napok óta köhögök, de csak aprókat, nem mélyről jövő. Allergiára gyanakszom vagy megszokás.
2013. ápr. 12. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nagyon száraz a levegő ahol tartózkodsz. Használj párologtatót, ha nem allergia akkor ez segít.


Amúgy az asztmások szoktak gyakran aprókat köhécselni, de az asztmát meg allergia okozza, szóval ha nem enyhül akkor fordulj dokihoz.

2013. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Idegi alapon lehet ilyesmi?
2013. ápr. 12. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát anyámnak van ilyen párologtatója, az jó a száraz levegőre. Orr nyálkahártya miatt jó.

Hát nekem unokatesóm csúnyán köhögött amikor hörcsöge volt. Állat nem lehet?

De allergia is okozhatja! Bár én fulladtam, és kiderült hogy asztmám is volt..

Hát de hallod, annyi mindentől lehet köhögni hogy ide leírni azt... sőt mondhatom hogy meg vagy fázva, ha allergiás vagy.

Keress fel egy orvost!

2013. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is megfázásra gyanakszom, allergiás is vagyok. A héten az esős, hűvös időben fázhattam meg.
2013. ápr. 13. 08:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Néha a kezem is remeg.
2013. ápr. 13. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!