Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Évek óta tartó nehézlégzésre...

Évek óta tartó nehézlégzésre szeretnék tanácsot kérni. Nem vagyok asztmás, vérvizsgálattal sem mutattak ki semmit, elvileg makk egészséges vagyok. Sós vizes gőzölés jó?

Figyelt kérdés
Ha a sós vizes gőzölés szerintetek jónak bizonyul, akkor mennyi vízbe mennyi sót tegyek és mennyi ideig gőzöljek, hogy ne vigyem túlzásba? A Salvus vizet próbáltam 30-40 belégzést csináltam, de nem volt jó. Én szerintem, sőt ez kb.99%, hogy a hörgőim szűkek lehetnek és valahogyan kikéne tágítani, kipucolni vagy nem tudom. Mert azt mondták a sósvíz kihoz minden túrhát, slájmot. Viszont azért is erre gyanakszom, mert ha huzamosabb ideig futok focizok utána egy ideig, 1-2óráig nagyon jól kapok levegőt, kitágulnak a hörgök... Esetleg még az ideg miatt lehet, mert kicsit apró dolgokon is tudok idegeskedni, de nem idegbeteg, idegbajos vagyok, hanem kisebb gyomor ideges, stressz... Na de akkor ennek mi köze lenne a futás utána jó légzéshez egy kis ideig? Nagyon régóta, kb. 8éve vagy több nehezen kapok levegőt, tehát ha daganat lenne, se élnék már szerintem... persze ez morbid, de csak úgy megjegyeztem. Már szinte nagyon nem is foglalkozom vele, mert megszoktam, deha olyanom és rágondolok, idegeskedek és még rosszabb. ÖTLETEK? <3
2013. márc. 8. 20:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!