Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt a kézfejemen egy hatalmas...

Volt a kézfejemen egy hatalmas legalább 2,5cm-es ganglion, ami a napokban egy ütéstől kidurrant. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Azóta kissé be van dagadva az egész kézfejem felső része, nem vészes, de látható. Mit lehet ezzel kezdeni a dokin kívül, borogatom két napja, meg Voltaren krém, fásli, de még mindig duzzadt. Járt valaki hasonlóan?
2013. ápr. 13. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ganglionom, sokat szenvedtem vele, ki ugyan nem durrant, de leszívás után mindig kiújult. Sokat olvastam róla neten, tudok olyanról is, akinek többször is kidurrant, és nem lett következménye, végülis előfordul, hiszen ez egy kocsonyás anyagot tartalmazó ciszta. Arra viszont számíts, hogy hamarosan visszatér, és lehet, hogy még nagyobb lesz. Amúgy én jegelni is szoktam.
2013. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Hátha nem jön vissza. :( Reménykedem, de ez a duzzanat mi lehet? Nem csak ott duzzadt ahol volt a ganglion, hanem az egész kézfejem felső része.
2013. ápr. 13. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Szétterjedt a ciszta tartalma a környező területeken, majd szép lassan felszívódik.
2013. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ekkora ganglionnál nem is csoda, hogy bedagadt szinte az egész kézfej
2013. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért megnyugodtam. Most így 3 nap után mára végre lejjebb ment kicsit a duzzanat, kezdek megnyugodni. :)
2013. ápr. 14. 09:08
 6/6 anonim válasza:
Nem kell megijedni!Én minden kiújuláskor direkt kidurrantom egy vastag könyvel,eddig még nem volt probléma,hiába műtteted úgy is újranő hajlomos vagy rá és kész!
2014. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!