Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire jó minőségűek az...

Gekkó130403 kérdése:

Mennyire jó minőségűek az Avon naptejek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Mellékelem a Tesztplussz átfogó vizsgálati eredményét a naptejekről . Itt megtalálhatod az Avon gyártmányát is , hát nem a legjobban szerepelt . Faktorszáma meg sem közelítette a ráírt értéket és a nála sokkal olcsóbb szerek jobbak voltak .

[link]

2013. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, mennyire számít, de mi régebben a Lidl-be szoktunk venni 8 és 12-eset... Hát, még színünk sem lett, pedig szinte egész nap a napon voltunk. 5 nap után alig volt valami színünk, pedig fehér bőrűek voltunk :)
2013. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom, így van-e, de azt olvastam a neten, hogy van olyan naptej, ami nem gátolja a pigment képződését nap hatására, tehát barnítónak is jó. Ezek szerint van, ami gátolja? Ha igen, akkor ez egy becsapás, mert nem feltételenül azért nem lesz színe az embernek, mert jól véd a naptej, hanem ,mert nem enged barnulni...
2013. ápr. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!