Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Máma ráugrottak a lábfejemre,...

Máma ráugrottak a lábfejemre, érdemes elmenni vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Máma foci közbe(meccsen) szögletnél ráugrottak a bal lábfejemre,aminek a bal oldali részét találták el,az inaknál,azaz arra ugrottak rá. Eleinte nem éreztem annyira , mondjuk már meccsen is fájt mikor ráugrottak,gondoltam majd elmúlik. Most már egyre jobban fáj,be van dagadva,igaz lilának nem látom. Szerintetek mi lehet, érdemes elmenni vele orvoshoz?
2013. ápr. 14. 20:54
 1/4 anonim válasza:
33%
Máma? Ma, jobb helyeken...:)
2013. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha most kötöszködni jöttél, akkor távozz léccives.én kérdést raktam fel azért,hogy segitsenek,de ha te ilyen idióta és mást nemtudsz csak belekötni másokba akkor szia..amugy is mit érdekel téged az hogy én hogyan irom? Siettem vele és kész. Mert te olyan okos vagy,hogy te hibákat nem követsz el.
2013. ápr. 14. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 napig nem javul, vagy rosszabbodik, akkor röntgeneztesd mega traumatológián. Bár valószínűleg csak egy zúzódás, de egy röntgen nem árthat.
2013. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit szomorkás a hangulatom MA...


Van ilyen dalszöveg, egyeske???

Nincs, helyette ilyen van: "Kicsit szomorkás a hangulatom máma..."

2013. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!