Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bokától combtőig be van...

Bokától combtőig be van gipszelve a lábam és még vagy 1 hónapig rajta lesz. Már elég meleg az idő és lassan lehet halászgatyát/rövid gatyát hordani, a kérdéésem az, hogy nagyon hülyének néznek az utcán ha erre én ilyen rövidebb gatyát vennék fel?

Figyelt kérdés

Mert gondolom megbámulnának az emberek...ígyis melegít a gipsz és melegem van. Ti mit csináltatok ilyen helyzetben/mit csinálnátok?

(egy jódarabig még mankóval közlekedek, ha ez számít)

a válaszokat előre is köszönöm



2013. ápr. 16. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Tényleg annyira izgat, hogy ki mit gondol ha nem takargatod hosszú nadrág alá a gipszet? Vegyél föl olyan göncöt amit csak akarsz, ha rövidgatyóra vágysz akkor hordj rövidgatyót.

Senki nem kapna hőgutát azért mert gipsz van a lábán 30 fokban.

2013. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem utólsó sorban a gipsz maga már annyira leszigetel, hogy tök mindegy mit veszel fölé, mindenképp meleged lesz.

de most komolyan, nem tök mindegy? Vegyél azt fel,ami jól esik, azon semmiféle hosszméret nem oszt nem szoroz, hogy meleg időben bizony bepállik ami alatta van, ha tetszik, ha nem.

2013. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Apropó jobbulást! Pár éve én is átestem hasonlón, nem egy leányálom!
2013. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!