Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja vért fedeztem fel a...

Pár napja vért fedeztem fel a székletemben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkezdett fájni a hasam, majd híg széklet következett, tele piros vérrel. Milyen orvoshoz menjek el? Mi lehet az oka?
2013. ápr. 17. 00:45
 1/4 anonim válasza:
100%
Először háziorvos :) és annyira ne ijedj meg, nekem 8 évesen volt ilyen, és még mindig semmi bajom :) de azért menj el dokihoz.
2013. ápr. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Épp a napokban járt így a sógorom is. Ő elment a háziorvoshoz, aki beutalta egy béltükrözésre. Minél előbb menj el, mert nagyon sokára adnak időpontot. A sógorom egy hónap múlva kerül sorra. Ha meg valami komolyabb dolog (isten ments, hogy az legyen), akkor nem ártana ha hamarabb derülne rá fény, hogy még vissza lehessen fordítani..
2013. ápr. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A friss, piros vér többnyire aranyérből ered, de akkor is sürgősen menj orvoshoz, mert akár az, akár nem, kezelésre szorul. Háziorvossal kezd. Majd ő tovább küld, ad beutalót.
2013. ápr. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2013. ápr. 21. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!