Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj hogy 13 évesen nincs spermám?

Baj hogy 13 évesen nincs spermám?

Figyelt kérdés
Baj hogy 13 évesen nincs spermám? Még csak most kezdek szőrösödni a hónaljam még nem szőrös ott lent is csak pár fekete szőrszál ez azért van mert későn érő vagyok? Vagy baj hogy nincs még spermám és orvoshoz kel mennem?!

2013. ápr. 17. 12:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A kukacodat minden nap úgy kell megmosni, hogy felhúzod a bőrt a makk tövéig, hiszen ott gyűlik össze a smegma. Ezt kiskorod óta így kellett volna csinálni.
2013. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket am senki sem szólt rolla!

És egyébként lankadt állapotba olyan könnyen jön hátra hogy csak na és nem is fáj nem is szorít meg semmi de erekció közben egyáltalán nem bírom hátrahúzni! Gondolom baj

2013. ápr. 18. 20:56
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha tisztítani tudod, akkor még annyira nem nagy gáz, de későbbiekben az lesz, mert nem tudsz majd vele normális szexuális életet élni.
2013. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akkor későbbiekben szükség lesz körülmetélésre?? Nagyon félek tőle :/ Lenének előnyei és ha igen mik a hátrányai?
2013. ápr. 18. 21:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt igazából az orvos tudná megmondani hogy tényleg szükséges-e.
2013. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én annak idején korán érő típus voltam, 12 évesen volt spermám, és szőrösödtem, illetve mély lett a hangom.

De volt olyan osztálytársam is, akinek még 14 évesen is kislányos hangja volt, csak utána lett nagyon mély.


Szóval az nem tragédia, ha későn érő típus vagy. Akkor is tudsz masztizni, ha nincs spermád.


A másik kérdésedet illetően:

eszedbe se jusson a körülmetélés! Az egy teljesen barbár, primitív szokás. Ha elrontják, akkor le kell vágni az egész farkadat, volt már sajnos rá példa. Amúgy sem jó, ha nincs fityma. Ha tisztán tudod tartani, magyarul lankadt állapotban lejön róla, akk. nincs gáz. Nekem pl. csak félig jön le, amikor feláll, még sincsenek gondjaim a szexszel, nyilván neked sem lesznek...


23F

2013. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!