Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs spermám 16 évesen?

Miért nincs spermám 16 évesen?

Figyelt kérdés
Testileg fejlett vagyok.18-20 évesnek néznek az emberek.Maszturbáció során ingadozik a hímvesszőm merevedése.Néha lekonyul,aztán megint megnő.Maximum nedves lesz a húgycsövem vagy egy csepp valami van a felszínén,talán előváladék lehet.Maszturbáció közben kéne valamit érezni? Azért,mert érzek valamit csak nem tudom,hogy azt érzem e amit éreznem kéne.Sosem tudtam még elélvezni.Van egy barátom akinek ezt elmondtam.Azt mondta,hogy keressek fel egy orvost.Az a baj,hogy nem tudom,hogy milyen orvoshoz kell menni egy ilyen problémával,már ha ez problémának számít.Légyszíves segítsetek.

2013. jan. 29. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Urológushoz menj el ezzel a problémával.

De tényleg sosem élveztél el?

2013. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezzel urológushoz kell fordulni.

Nem kell aggódnod, semmi ciki nincs ebben.

2013. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Emberek ***** válasza:
Ezzel sürgősen keress fel egy urológust! Ez nem vicc, és nem is jó jel. Főleg az, hogy - ha igaz - nem élveztél el soha.
2013. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És az urulógushoz kell valami beutaló?
2013. jan. 29. 13:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Érdeklôdj, tájékozódj. Nem ártana a szüleidnek is szólni akár mennyire is szégyelled, ezzel nem lehet játszani.
2013. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy csak nem jól csinálod.. Lehet hogy csak ennyi az oka, és ha rájössz hogyan kell, akkor meg meg fogsz lepődni. Viszont attól még mars dokihoz. "Készülj a legrosszabbra, reméld a legjobbat."
2013. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
Nekem 13 éves korom óta jön, most 17 vagyok de különösebb problémám nincs vele.
2013. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Akárhogy csinálja, éjszakai magömlésnek már kellett volna ennyi idősen lenni.


Magánrendelésre biztosan nem kell, oda csak be kell jelentkezni, egyébként telefonálj be az SZTK-ba és kérdezz rá.

2013. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7-es vok: Hát akárhogyis nekem sosem volt éjszakai magömlésem, de masztúrbálástól jön rendesen.
2013. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert te maszturbálsz, de ő nem.
2013. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!