Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs 15 évesen spermám?

Miért nincs 15 évesen spermám?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért nincs, pedig magömlésem már volt.
2012. okt. 20. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert még fiatal vagy vagy túl sokat recskázol
2012. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Minek az neked?
2012. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Milyen magömlésed volt, ha nincs spermád? Nem orgazmust akartál mondani?

Vagy csak vmi folyadék jött és megvizsgáltad mikroszkóp alatt, hogy az nem sperma?


Bocs, csak nem értem a kérdést.

2012. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóval én is egyet értenék. "Milyen magömlésed volt, ha nincs spermád? Nem orgazmust akartál mondani?

Vagy csak vmi folyadék jött és megvizsgáltad mikroszkóp alatt, hogy az nem sperma?" Ezt tényleg tisztázandó lenne mert hát nem mind1 hogy idd ki vagy ki a bilit például, és így nem érthető a kérdésed. De nekem úgy tűnik hogy 15 éves létedre nem vagy valami felvilágosult ez ügyben, azt állítod nincs spermád de volt magömlésed szóval ez eléggé ellentmondásos így.

2012. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vagy tul sokat verted akkor nehezen tud termelődni ha folyton kifolyik, vagy pedig későn érő vagy akk késöbb lesz
2012. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom átlátszó váladék ürül és nem fehér színű, ezért írod, hogy van magömlésed, de nincs spermád (helyesebben spermiumod!). Kérdés mikor volt az első magömlésed? Mert, ha nem régen, akkor lehet, hogy későn érő vagy, és a spermiumok még nem jelentek meg, ami ürül, az csak az egyéb nemi váladék. Ha régebb óta van magömlésed, akkor lehet, hogy célszerű lenne felkeresni egy szakorvost (urológus), hogy termelődnek-e hímivarsejtek.
2012. okt. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor lehet én tévedtem el. Ami kijött az fehér váladék volt.

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

2012. okt. 21. 07:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha fehér akkor sperma. Amúgy hogy erted hogy nincs spermád, nem lehet csak nem sikerült kiverned?
2012. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát verem de nem jön:(
2012. okt. 21. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!