Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Orvosi...

Mit gondoltok erről? Orvosi szakma, mint hivatás + sport, wellness?

Figyelt kérdés

Erdélyben élek , Pályaválasztás előtt állok. Az egészségügyben szeretnék elhelyezkedni, de lehet, hogy nem találom a nekem megfelelő szakmát.

Először gondoltam fizio-kinetoterápiára, ami egyetemen belül oktatott -3 év-, vagy általános asszisztensire, ugyancsak egyetemen belül oktatott -4 év-. Aztán belegondoltam az orvosiba, mivel mindenki azzal bíztat és én is úgy érzem többre lennék képes, mint egy assisztensi karriert építeni. Habár tudom vannak utánképzések, de nem találtam erről semmi információt. Az egészségügyben érdekel a sport, wellness illetve a másik véglet a traumatológia, sürgősségi fiziológia/ orvoslás. Az a gondom van, hogy döntenem kell a három közül, mert:

A MOGYE-n két karra adhatom be a jelentkezést. Mindenképp szerettem volna Kolozsváron felvételizni a fizio-kinetoterápiára (ugyancsak orvosi egyetemen belül).Sajnálatomra a román oktatásrendszer nem javított a felvételi időpontokat illetően, így egybeesik a MOGYE-n az orvosi felvételi, a kolozsvári balneo-fizio-kinetoterápia felvételiével. Mit javasolnátok?


2013. ápr. 17. 18:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!