Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak ha igazolásért...

Mit mondjak ha igazolásért megyek orvoshoz? 11/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Életem legrosszabb kérdése, de rosszul voltam és hánytam ezért tegnap nem voltam suliban és ma sem mentem. Anyuék azt mondták hogy menjek el az orvoshoz igazolásért egyedül. Nem vagyok sok önbizalommal megáldva ezért szeretném megkérdezni hogy mit kérdezgetnek mit mondjak, ilyenek... Bocsi tényleg a hülye kérdésért de félős vagyok. Főleg idegenek közelében.
2013. ápr. 18. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
mondd neki azt, hogy tegnap rosszul voltál, és hánytál ezért nem tudtál menni suliba még ma sem, és a szüleid mondták, hogy ilyen esetben igazolást kell kérned az orvostól.
2013. ápr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amúgy az orvos nem hentes, nem fogja leharapni a fejedet. megkérdezi jobban vagy-e, meg ilyenek. semmi komoly, aztán ad egy papírt.
2013. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!