Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S? 12 éves vagyok 138...

S. O. S? 12 éves vagyok 138 cm és 28kg! mindenki folyton izél hogy milyen kicsi vagyok, a barátnőim folyton emelgetni akarnak utána meg csodálkoznak hogy kék zöld lezs a lábuk! XD

Figyelt kérdés
De akkor is nagyon idegesít!!S.O.S

2013. ápr. 18. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm 140cm és 60g. Ő mindig azt mondta a neki beszólogatóknak,hogy Kisi a bors de erős.Rá tényleg igaz is volt,mert állandóan gyúrt. (Bátyja révén volt otthon sulyzója.) S em is mertek vele kötözködni.. Majd megnősz te is ne aggój.. Én érettségi évében(18évesen) volta48,általános végénn 14 évese 45,most vagyok 27 évesen 55(mindezt 2yerek szülése után:D) 175cm magas vagyok,de hizni nem megy..ez van:D:D
2013. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vittek még el a szüleid endokrinológushoz, hogy megnézzék, elég növekedési hormont termel-e a szervezeted?
2013. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akik cikiznek, azoknak mondd, hogy lehet, hogy Te kicsi vagy, de nekik az iq-juk kicsi, ha olyan dolog miatt csúfolnak, amiről nem tehetsz!
2013. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 évesen 30 kg voltam, fiú létemre. Akkor sovány voltam, most meg felnőtt fejjel van rajtam némi plusz.
2013. júl. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor te PONTOSAN olyan magas, és olyan "nehéz" vagy mint én és én is 12 vagyok :D az egyik válaszolónak meg üzenem hogy evvel nincsen semmi probléma ha valaki ekkora mert én is voltam orvosnál, illetve az anyukám orvosnál dolgozik és ez egyáltalán nem furcsa ;D most mennyi vagy? Mert látom ezt már 2013.04.08.-án írtad.Mennyi idős vagy és hány centi, kiló? :) Megjött már a a havid?
2014. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!