Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bajom lehet abból, hogyha...

Bajom lehet abból, hogyha edzés terv nélkül gyúrok a konditeremben?

Figyelt kérdés

Járok mostanában edzőterembe, nem szoktam edzés tervel foglalkozni, kitaláltam hogy szeretném a karomat izmosabbá tenni, ezért minden olyan gyakorlatot csinálok, ami azt edzi.

Ezen felül viszont minden másra is edzek úgy vissza...csinálom az izomlázat magamnak. Ez baj?? 19F



2013. ápr. 19. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem gond de sokkal lassab lesz a fejlődés edzésterv nélkül, mint ha terv szerint csinálnád a dolgokat. Ha konditerembe jársz akkor célszerű időt szakítani a többire is, vállazás, lábazás, hasizom, minden nap más, persze egy alap bemelegítés meg egy kis bevezető edzés egész testre nem ártana én szerintem.

Meg persze az étkezésre is figyelj oda, mert tömegelni akarsz, azért az sem mindegy.

2013. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igazából vékony vagyok, szóval budy bilder az nem tudnék lenni, tehát szálkásítani szeretnék.

Próbálok nem enni nehéz kajákat, vagy édességet, mert van egy közepesen vékony zsírréteg a hasamon és nem látszódnak a kockáim

2013. ápr. 19. 21:33
 3/3 A kérdező kommentje:

185 cm magas

74 Kg kb.

2013. ápr. 19. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!