Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvetéltem volna?

Elvetéltem volna?

Figyelt kérdés

márciusban kiszakadt az óvszer barátommal, vettünk eseményutánit, bevettem egy hétre rá(7.- én) megjött normálisan 5 napig tartott ).

következő hónapban ápr. 7.-én nem jött meg a menszeszem, pedig ott körül kellett volna, annyira nem is foglalkoztam vele, de csináltam azért egy tesztetet (negatív lett) azt gondoltam h az eseményutáni gyógyszer miatt késik, esetleg kimarad.... 9.-e körül pedig újabb baleset történt, kiszakadt az óvszer.. felhívtuk a nőgyógyászatot, hogy lehet e bevenni újabb eseményutánit, azt mondták, ha muszáj ha kell akkor igen..

mielőtt bevettem volna a tablettát, csináltam egy újabb tesztet, negatív lett ismét.

bevettem a tablettát, 6 napra rá barna folyásom volt, második nap az nagyon erős vérzésem volt furán görcsölt a hasam, de kibírható volt a fájdalom, mikor tampont akartam cserélni, és mikor megtöröltem magam ott alul, valami kijött belőlem, egy 1 cm és, lehet nem volt akkor, bab alakú, nyálkás valami volt.... nagyon meg ijedtem, és elkezdtem zokogni, mivel csak arra tudtam gondolna h egy kis "embrió" lehetett, elmentünk anyukámmal nőgyógyászhoz, de ott nem mondta semmi olyat h elvetéltem volna, pedig hüvelyultrahangot csináltak, és megvizsgáltak... ez h lehet? túlreagálom? mi jött ki belőlem? én csak arra tudok gondolni, hogy az volt, csak a két szememmel láttam... és nem ilyen fehér váladék volt, mert egybe volt, és ilyen bab alakú.

(ja és a fogamzásgátló tablettát már márciusban megvettük, ha áprilisban megjön, el tudjam kezdeni a szedését) mi a véleményetek erről? lehet olyan, h elvetéltem, de semmi nyoma nem maradt bennem? és h a tesztek nem 100% -osak, és igazából terhes voltam, de mégis negatívat mutattak ?



2013. ápr. 21. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy darab alvadt vér volt.
2013. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. nem ilyen véres, bordós volt, hanem ilyen nyálkás, halvány rózsaszínű volt, és tényleg olyan alakja volt mint egy kis babnak.
2013. ápr. 21. 14:49
 3/5 A kérdező kommentje:

Arra gondolta, hogy amikor márciusban elmúlt a menzeszem utána lehet teherbe estem, csak a tesztek nem mutatták kis, és áprilisban, bevettem az esemény utánit, azzal elvetéltem... olvasgattam, hogy ha korai terhesség alatt bevesszük az eseményutánit, akkor elvetélhetünk...

de ha el is vetéltem, akkor a nőgyógyász miért nem vette észre? és lehet később ebből bajom, ha majd kisbabát szeretnék...

nagyon magam alatt vagyok ilyen történt, mert nagyon szeretem a kisbabákat, a gyerekeket, és alig várom h kismama, anyuka lehessek..:)

2013. ápr. 21. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugalom. nem vagyok hozzáértő, vagy ilyesmi, de ha az orvos szerint nem volt vetélésed, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy lett volna. próbálj meg egy kicsit lehiggadni, hiszen tudod, h már nem tehetsz semmit. bevetted a gyógyszert, nem is akartál volna babát.
2013. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megnyugodtam egy kicsit:)
2013. ápr. 25. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!