Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legjobb fenék formáló és...

Mi a legjobb fenék formáló és feszesítő módszerek?

Figyelt kérdés
Sziasztok/ üdvözletem. Alacsony lány vagyok 18 éves. Sajnos egy kis felesleg van a fenekemen és szeretném le dolgozni mert zavar engem. Persze mozgok hetente egyszer úszok és röplabdázok 1x a héten. De a télen kicsit ellusttam így lett a felesleg és ezt szeretném ledolgozni. Van valamilyen ötlet tipp? Persze az inerneten már kerestem gyakorlatokat de a Ti tapasztalairokra is kíváncsi vagyok. Próbálkozok a helyes táplálkozással is:) köszönöm szépen :)
2013. ápr. 22. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Tánc!
2013. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nem lehet csak a fenekedről ledolgozni, lokális fogyás nincs. jó kajálás és sport. ha mindent jól csinálsz akkor menni fog :)


mondjuk annyit még hozzá fűznék, hogy fenék formálásra/feszesítésre a legjobb a súlyzós/saját testsúlyos edzés. nem kell megijedni, nem fogsz úgy kinézni mint egy 3ajtós szekrény, mert a csajok szteroidok nélkül nem tudnak úgy kinézni mint egy 3ajtós szekrény.

én kettlebellezek, ezt nagyon tudom ajánlani :)

2013. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) de sajnos a legtöbb felesleg a fenekemen van és a combomon:)
2013. ápr. 22. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!