Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én ezt nem értem! Volt már...

Én ezt nem értem! Volt már valaki így?

Figyelt kérdés

December vége óta minden bajom volt,nőgyógyászatilag.A vizeletem csípett,égett,viszketett és sorolhatnám.Annyi antibiotikumot kaptam,hogy előtte egész életemben nem ettem annyit.Semmi nem akart jóformán hatni.Dokiról dokira jártam egyiksem talált sose igazából hatalmas problémát.

Aztán most mióta jó idő van minden bajom megszűnt.Tök jól vagyok.Hozzáteszem mindenféle vitamint meg tudom is én mit kezdtem el szedni,de jóformán csak rosszabb lett.

3 hete úgy döntöttem elég volt.Nem szedek semmi "hasznos"vitamint.Erre tessék.Mindenből kigyógyultam,és végre tudok rendesen a párommal is lenni!

Járt valaki már így?Hogy lehet ez?

Persze örülök,hogy jól vagyok de minden nap attól félek visszatér valamelyik problémám.Lehet,hogy agyban dőlnek el a dolgok vagy mi?

Az olyanok akik azzal jönnek,hogy biztos szutykos voltam eddig meg stb.kérem kíméljenek!!!!


2013. ápr. 23. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Mihelyst abbahagyod a problémával való foglalkozást (hiszen így te táplálod, az aggodalmaiddal...félelmeiddel...) sokkal gyorsabban elmúlik a bajod! Ez nálam is így volt...így szokott lenni. Nem szabad rágörcsölni semmire sem. A probléma csak addig probléma, amíg annak tartod....
2013. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, azok kifejezetten "felfázós" tünetek. Érdekes módon egybeesik a gyógyulásod a jó idővel, nem voltál kissé alulöltözve a hidegben? Kilógó derék, beázós cipő?

Én 2 hete fáztam fel mert nem vettem észre hogy kilóg a derekam a fűtetlen buszon.

2013. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon durván felfázátál, és utána sem figyeltél rá, hogy a derekadat melegen tartsd. Bejött a jó idő és láss csodát, semmi bajod.
2013. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Az olyanok akik azzal jönnek,hogy biztos szutykos voltam eddig meg stb"


Ma először nevettem! :D

Miért mondaná bárki is hogy "szutykos" voltál? :D

2013. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez nem felfázás volt,azt tudom milyen sajnos.Nálam a felfázás az vérpisiléssel kezdődik.Voltam vele 5 éve egyszer kórházban 9napot,majd meghaltam.

Az egyik doki azt mondta,savas a vizeletem lúgosítsam magam,2 hét lúgosítás után nem volt sokkal jobb.Aztán mentem nődokihoz,hogy nézzen meg,meg rákszűrés és vele járó kivizsgálások.A nődoki szerint meg lúgos voltam az volt a baj.Szerinte felborult a hüvelyflórám,kaptam kúpot,attól jobb lett.

Tőzegáfonya,C-vitamin,grapefruit mag meg tényleg nemtudom miket kezdtem el szedni de minden csak rosszabb lett.

Most ott tartok hogy semmi sem szedek csak tőzegáfonyát.Igazából attól félek tényleg a veséimmel lesz valami.

2013. ápr. 23. 11:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Jut eszembe, 2. vagyok... legközelebb igyál sok teát, és tartsd nagyon melegen a derekad, ne tömd magad gyógyszerekkel csak ha nem múlik el pár napon belül házilag a probléma.

Én 4 nap alatt szabadultam meg tőle, semmi antibiotikum. Egy vödörnyi tea, urogin tinktúra és egy vastag sál a derékra csodákra képes :)

2013. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben hagyd figyelmen kívül előbbi üzenetem :)
2013. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát kedves 4-es azért írtam mert szokott itt olyan lenni,hogy unatkozó tizenéves fiúkák írogatnak mindenkinek olyan dolgokat,hogy kitudja ütni a biztosítékot nagyon!
2013. ápr. 23. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!