Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 10 éve epilepsziás vagyok...

Tomszi 21 kérdése:

10 éve epilepsziás vagyok Lamolepet szedek. Tavaly 2 hegyü baloldali szivbilentyü szükületet találtak. Gerincferdülésem is van. Gyakraban lemegy a vérnyomásom, szédülök, elhomájosodik a látásom, fáj a fejem, elkékülnek a kezeim?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat ha kérhetem! Mit csináljak?
2013. ápr. 25. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Megműteted a szívbillentyűdet.Rutin műtét. Kérhetsz sertésbillentyűt, amit 10 évente cserélni kell, viszont nem kell gyógyszert szedned rá, kérhetsz műbillentyűt, amire állandóan vérhígító kell és lesz egy fura kattogó hangja, de életed végéig jó.
2013. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nemmütetem meg mert aszt mondta a doki hogy nem igényel kezelést mert fiatal vagyok és hogy ez természetes nálam. 170cm magas vagyok/ 55kg/ 22 éves fiu. nézesem meg másik Kardiologussal?
2013. ápr. 26. 06:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha nem akarod így leélni az életed. Visszaszivárgást okoz ez a szűkület?
2013. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget és megvizsgáltatom másik orvossal.
2013. ápr. 27. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!