Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha oldairányba van gerincferdü...

Ha oldairányba van gerincferdülésem akkor a testépités ronthat rajta?

Figyelt kérdés

Ha szabad eggyáltalán edzenem is akkor melyik gyakorlatokat hadjam ki?

Mert az eggyik helyen azt olvastam h ilyenkor kimélni kell a hátat,tehát mondjuk nem bicepszezhetek álva...de máshol meg azt irja h a hátizmokat kell edzeni h megerősödjönek,mi a teendő?


Ja és csinálom a kiirt gyakorlatokat a hátamra és heti 1 alkalommam eljárok uszni is!



2013. jan. 15. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg gyógytornászt! ll. avnnak nagyon rendes,korrekt személyi edzők,öket is megkérdezheted!
2013. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta! Ezt így látatlanban nem tudjuk megállapítani.
2013. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Inkább gyógytornára járjál,mit testépitésre .

Ott előbb leizzadsz,mint egy konditeremben .

Csak a neve tűnik lazának .

2013. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 oszgong válasza:
helo.nekem is ugyan ez van,és látszik is a vállamon az egyik jóval lejjebb van mint a másik.én minden gyakorlatot csinálok.5 éve edzek,elég nagy súlyokkal,és csak a nyakmögül nyomást hagyom ki,inkább 2 egykezessel végzem a fej fölé nyomást,gyakorlatilag Így két külön életet él a két váll.és problémám nem volt még egy gyakorlattal sem.az úszást nyomassad,a gyógytornát időpocsékolásnak tartom.
2013. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 oszgong válasza:
meg a doki is mondta hogy az jó ha edzek,mert a nagyobb,erősebb izmok is tartják a gerincet!
2013. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 oszgong válasza:
nekünk kifejezetten jó edzőtárs a súlyemelő öv,ne félj használni azt!
2013. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!