Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl kiütéses a fenekem?

Mitöl kiütéses a fenekem?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és már néhány hónapja, vagy talán 1-2éve már nem tudom pontosan, olyan kiütéseket találtam a fenekemen. majdnem úgy néz ki mint egy piros pattanás. némelyikben van valami fehér folyadék is. mitöl lehet és mit lehet ellene tenni?

rendszeresen zuhanyzom.


2009. szept. 26. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pont ez a problémám. Mindennel kentem már, zuhanyzás után, babakrémmel, arcszesszel, tonikkal,mégsem tűnnek el. Nem tudom,hogy milyen bugyit hordasz,de én ezzel hoztam összefüggésbe magamon. Régebben franciát meg rendes bugyit hordtam, nem volt semmi bajom tőle. Most csak tangát hordok, mert állandó gyakorlatom van, és fehér nadrágban kell lennem. Az alatt meg hogy nézne ki..na most mióta tangát hordok, megint tele van a fenekem. Szerintem a nadrágok anyaga dörzsöli ki, vagy irritálja, nem tudom. Ha tangát hordasz, próbálj váltani, hátha bejön. Ha nem, akkor esetleg a tonikos kenéssel próbáld,hátha neked bejön.

21/L

2009. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! A műszálas ruciban nem lélegzik a bőr! Üllő foglalkozás jobban elősegíti! Gyapjú ruci, fenék alá párna...szellőző!
2009. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszike nektek :) bizti az lehet az oka. én is álltában tangát hordok. én is erre gondoltam, de nem voltam benne bizti.
2009. szept. 30. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!