Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fél g herbál nagyon sok 4...

Fél g herbál nagyon sok 4 emberre, és mikor múlik el végre a hatása?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban meló után munkatársaimmal kiültünk iszogatni, majd egyikük bele nyúlt a zsebébe és vigyorogva kicsapta az asztalra ezt a herbál nevezetű cuccot... még soha nem csináltam ilyesmit, úgy voltam vele miért ne... hát elég nagy barom voltam, életem legrosszabb 60 perce volt, mindent összehaluztam, féltem mindentől, para, nem bírtam felállni, remegett a lábam... tesóm szerint fél g nagyok sok ... és még mindig nem ment ki belőlem :S

2013. ápr. 28. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek 2-3 nap kell mire teljesen elmúlik a hatása. Akik hasonló élményen mentek át, mint te azoknál utána is alkalomszerűen visszatért ez az érzés vagy 6 hónapon keresztül. Hirtelen jelentkezett, volt akinél éppen vezetés közben, le is kellett állni. Egy másik fiatal srácnál , amikor konditerembe indult a barátaival akkor jelentkezett, őt haza kellet kísérni a többieknek.

Van aki rákap és fél év múlva ül és csorog a nyála, még nyelni sem tud, amíg hat a szer. A herbált még megbízható helyről sem érdemes beszerezni, bár szerintem mást sem.

Kitartást, holnapra sokkal jobb lesz

2013. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azóta ha alszok tiszta baromságokat álmodok, meg egész nap nagyon nyugtalan vagyok... gondolom ettől :S az a borzalmas az egészben h ez a cucc tök legális ...
2013. ápr. 28. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igen csak nem arra, amire most Te is használtad. Bárki hozzáférhet és olcsón. Ezért a legnagyobb felhasználói közönsége a diákság, akiknek kevés pénzük jut drogra.
2013. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
még mindig nagyon dobog a szívem ... attól félek h vmi bajom lesz :S
2013. ápr. 28. 21:16
 5/8 anonim válasza:
úristen ne mondj már neki ekkora baromságokat :D fél óra max másfél óráig lehetsz beállva herbáltól, és van olyan amiből 0.3 is sok 4 főre van amiből meg 0.7 szóval... ha meg túlkaptad ergó rosszul vagy, nem élvezed nagyon max 3 óra
2013. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az valami más volt.Ha minőségit szívsz,akkor max 1 óra a hatása és 0,2 bőven elég 4 emberre.Ha túladagolod akkor be rosszulsz kb fél órára.Én nem szívnék olyat,amiről nem tudom biztosan hogy mi benne
2013. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A "herbál" műfüvek adagolása kiszámíthatatlan, mert alapból valami növényre van rászórva a szintetikus kannabinoid por. 1 gramm tiszta por akár 100 vagy 1000 adag is lehet. Senki sem tudhatja pontosan (a díler sem), hogy pont abban a herbál-kiszerelésben milyen arányban keverték a port a növénnyel. Ezért akár 10 vagy 100-szoros túladagolást is le lehet "slukkolni" egy cigiben. Ehhez képest szerencsére a túladagolási tünetek csak ideiglenesek (bár valóban kellemetlenek). Hajlam esetén kiválthat pszichózist is, ilyenkor pszichiáterhez érdemes fordulni, de alapból ki lehet várni és elmúlik.
2013. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!