Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez arc/homloküreg gyulladás?...

Ez arc/homloküreg gyulladás? Nagyon megijedtem, hogy most ez miért történt!

Figyelt kérdés

Hétvégén lázas voltam, fájt a nyirokcsomóm, torkom.

Gőzöltem minden nap, orromat próbáltam fújni. Most végre sikerül már fújni a sok "trutyit", de nagyon megijedtem az előbb!

Nagyon nehéz volt fújni, de végül kifújtam egy ilyen 1x1 centis "gumót" ami ilyen zöldes sárgás és véres is eléggé. Aztán jobban tudtam fújni az orromat, de nem sima takony jött, hanem kicsit véres is. Aztán most egy újabb ilyen maszlag, vagy gombóc vagy mi jött ki megint, de olyan ijesztő sose láttam még ilyet, nem is merem fújni az orrom. :(


Ez az arcüregemből jöhetett? És ez jó, hogy ezek kijönnek, vagy most valami gáz van?


Bocsi, ha buta vagy undorító a kérdés, de elég ijesztően néz ki, hogy ezek honnan jöhettek. :(


2013. ápr. 29. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy kijön. Inkább a rostasejtekből szokott ez jönni, ez az orrüreg tetején van , ilyen üregecskékből áll / mint a méheknél a lép rajzolat , úgy képzeld el, ez olyan/ és innen jön le a gennyes váladék csomókban . A fújáskor létrejövő erős levegő sodrása lehozza.

Jó ha kijön.Érzékeled, hogy ahogy a váladék kijön egyre jobban kapsz levegőt.

Kaptál valamilyen gyógyszert?

2013. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen érzem, hogy könnyebb a levegővétel!

Még nem szedek semmit, csak holnap délután tudok legközelebb eljutni a dokimhoz.


Köszi a válaszod!:)

2013. ápr. 29. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki,h kijött.Leggyakrabban ez a melléküreg gyulladás alapja.
2013. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!