Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talán allergia?

Talán allergia?

Figyelt kérdés
Szép napot Mindenkinek! Arra ébredtem ma reggel, hogy a szám (konkrétan a felső ajkam) kb. a háromszorosára duzzadt. Fogalmam sincs, hogy miért! Nem fáj, nem viszket, nem csíp, nem piros. Semmi. Az alsó ajkam tök rendben van. Amit még észrevettem, hogy az orrom és a felső ajkam közötti rész belül is megduzzadt. Tapasztalt már bárki is ilyesmit? 2 dologra tudok gondolni: 1. Éjszaka megcsípett valami.2. Elalvás előtt megettem 4 db medvehagymás pogácsát (most ettem először medvehagymát életemben). Esetleg allergia. Eltelt már pár óra. Semmit nem csináltam vele. Magától kb.80%-ban lement a duzzanat. De érzem, hogy még mindig nem az igazi.

#Allergia-medvehagyma
2013. ápr. 30. 10:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!