Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek sikerült valamilyen...

Valakinek sikerült valamilyen módszerrel eltüntetnie a szem alatti barna/fekete karikákat?

Figyelt kérdés
Kb 9 éves korom óta karikásak a szemeim egész életemben zavart és akármilyen orvosnál voltam elitézte annyival hogy örökletes dolog :S Kivizsgáláson voltam és semmilyen rendellenes dolgot nem találtak!Béna orvosok!Csak legyinteni tudnak az a legegyszerűbb,nem nekik kell együtt élniük vele!Akárhol vagyok vagy drogosnak néznek vagy azt hiszik valaki bevert egyet és mokkám van!Nagyon idegesítő!Ha valaki volt hasonló helyzetbe és találtak rá megoldást nagyon kérem irja le ha esetleg diagnoztizáltak valamit vagy saját magának sikerült eltüntetnie!

#bőrhiba #karikás szem #szem körüli karikák #fekete karikás szem
2013. ápr. 30. 18:10
 1/4 anonim válasza:
vannak ilyen szem alatti alapozók, az nem tünteti el, csak elfedi.. én a 'Clinique even better eyes'-t használom, elég jó.
2013. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem vashiányos vérszegénységet találtak a háttérben, ezt kezelték, és valamit javult a helyzet, de nem az igazi. Ha téged az orvosok kivizsgáltak, és nem találtak szervi okot a háttérben, attól még nem bénák, csak onnantól nem rájuk tartozik a téma. Nekem rengeteg alvást, stressz kerülését, sok folyadék fogyasztást hangsúlyozták még. Rengeteg házi praktika is van kétes eredménnyel, nem tudom próbáltál-e ilyesmiket (uborkapakolás, óvatos kenegetés citromlével, Nivea Q10 szemkrém). Én gyakran szoktam napközben korrektorral elfedni, mert engem is zavar. Nagyon fehér bőrű vagyok, ez sem előny a karikás szemnél, ezért ha szolizom, kevésbé látszik. Most ennyit tudok javasolni, minden jót!
2013. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én a Manhattan Powder Matt alapozót tudom ajánlani, bár nekem nem karikásak a szemeim, de tény h nagyon szépen fed, és minden bőrhibát is eltüntet. Ha elintézték annyival az orvosok h örökletes, akkor tényleg nem tudsz egyebet tenni, csak korrektorral vagy alapozóval elrejteni.
2013. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez a probléma is megszüntethető a Cosjet Nd:YAG készülék „Dark Circle” programjával, mely többszöri alkalmazás mellett megszünteti a tüneteket okozó értágulatokat.


ezt próbálta már valaki???

2013. jún. 13. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!