Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Általában nektek mit szokott...

Általában nektek mit szokott mondani, javasolni az orvos vállfájásra? Milyen panasszal mentek hozzá?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hú, figyi, az attól függ... Lehet izom eredetű a sok ülőmunkától, de ugyanakkor a rekeszizom, és az epe fájdalma is kisugározhat oda(ezek az ún. head zónák)...
2013. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Talán irodaista vagy? :D
2013. máj. 2. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy rád tartozna, amúgy elfelejtettem kérdezni, hogy csak jobb oldalon fáj-e, vagy mindkettőnk, mert ha mindkettőn, akkor inkább izom jelleg vállfájdalom, amit sok életmódbeli hiba okozhat
2013. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak a jobb vállam fáj.
2013. máj. 7. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
és eddig mit mondott az orvos? Mert az pont esélyes, hogy az epéd.
2013. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

15 éves vagy, szerintem nem az epém.

Az orvos eddig azt mondta hogy szedjek flector port meg használjak keplat tapaszt.

2013. máj. 10. 15:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy azt már írtam hogy csak a jobb vállam fáj, de az is csak akkor hogy ha erőltetem.
2013. máj. 10. 15:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Vagyok*
2013. máj. 10. 15:10
 9/9 anonim ***** válasza:
de ha az nem segít, akkor utaltasd be magad ortopédushoz
2013. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!