Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a talpammal?

Mi lehet a talpammal?

Figyelt kérdés

Délelőtt kezdett kialakulni a talpamon egy piros folt. Enyhén viszketett eleinte, de inkább fájt. Most már nagyobb lett a folt és sokkal jobban fáj, feszül. Kicsit meg van duzzadva is. Ráállni alig birok.

Volt már valakinek ilyen? Mi lehet ez?

Köszi!



2013. máj. 1. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
ez lehet szemölcs, de mindenképp orvoshoz kell menned!!!
2013. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg alaposan! Nincs rajta apró sérülés,horzsolás? Nekem úgy tűnik,mintha egy kis sérülés elfertőződött volna.
2013. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Napsugar11 ***** válasza:
Nem voltál mezítláb a fűben? Én egyszer beleléptem egy darázsba, és az nagyon hasonló volt ahhoz, amit te leírtál.
2013. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Másnap elmentem orvoshoz. Nem szúrt meg semmi, nem is vettem észre és az orvos sem látta nyomát. Nem igazán tudták mi lehet, de talán valamilyen baktérium okozhatja ezt mondták.

Mostanra már rá tudok állni de még fáj. Remélem rendbe jön.

2013. máj. 4. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg egy sérülés,csípés lehet az alapja,ami már begyógyult,de a fertőzés az bizony tovább tart. Jobbulást!
2013. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!