Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek megmérgeztek?

Szerintetek megmérgeztek?

Figyelt kérdés

Két hete voltam házibuliba és ittam egy kis pohár vodkát, azután rosszul lettem rázott a hideg és éjszaka hányásra ébredtem fel aztán láttam h véres volt, és nagyon fájt a hasam is még hánytam vagy 3 szor másnap ment a hasam is,

még annyi hogy harmadik nap elmentünk a kórházba és ott befektettek vakbélgyanúval vért is vettek tőlem és az alapján lettem vakbélgyanús,na de aztán meg nem kellett megműteni és azt mondták hogy rá ment a hasamra egy vírus,pedig én tudom hogy attól a pici pohárka vodka után lettem rosszul.



2013. máj. 3. 14:57
 1/2 MacsekCicus válasza:
Szerintem igen. Bizonyára tettek bele valamit. Ugyanakkor az is lehet, hogy az ital csak kiváltotta.
2013. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2 barátnőmmel mentem el ők is ittak az italból és nekik is hányingerük lett tőle de csak ennyiben maradt ellenben nekem ...

Igazából valami mazsolát kínáltak az ital után ami valamilyen alkoholban ázott én abból viszont nem kértem de a 2 barátnőm igen.Csak az volt a fura hogy már szinte kérlelt a srác hogy vegyek már mazsolát,de nem kértem.Így utólag fura egy kicsit.

2013. máj. 3. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!