Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van a vizeletemnek...

Mitől van a vizeletemnek erős, égett gumi szaga? Nem mindig, néha.

Figyelt kérdés
Még nem jöttem rá, mert nem tudom kötni sem elfogyasztott ételhez, se italhoz. Kifejezetten olyan a szaga néha, mint amikor a kávéfőzőben megég a gumi.
2013. máj. 4. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, én eddig leginkább a nagyon mennyiségű cukros, szénsavas üdítőkhöz (pl. kóla, fanta, sprite) tudtam kapcsolni, esetleg még a gumicukorhoz, de nem vagyok benne biztos, eddig úgy figyeltem meg, hogy ezek után van ilyen szaga.
2013. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló nemsokkal azután, miután megiszom a kávémat. Nem kávézol?
2013. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szoktam kávézni, de nem sokat. Szénsavas üdítőt meg nem ittam mostanában.
2013. máj. 4. 22:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha spargat ettel, annak 15 perc mulva erezheted a hatasat egy jo napig.
2013. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jó lenne tudni hogy mitől van ez!! Nekem is hasonló problémám van. Először azt hittem ég valami a wc-ben... Nem tudok rájönni az okára, pedig pár hónapja jelentkezett az első égett szag, de hol elmúlik, hol visszatér és nincs semmi más problémám. Nem fáj vizelés közben semmi, nincs furcsa szine sem, nem vagyok megfázva sem, nem változtattam semmit az étkezésemen és italfogyasztasomon sem.
2013. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
dettó. nekem ugyanez...
2013. jún. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!