Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mondanál egy erős, agresszív...

Mondanál egy erős, agresszív tisztítószert vilanytűzhelyre, jó zsíros, égett edényre és fa pultra?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. márc. 30. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hideg zsíroldó. Csak vigyázz, ne nagyon lélegezd be, mert iszonyú erős még a szaga is.
2011. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos az ide már kevés... :(
2011. márc. 30. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ez sem viszi, akkor reménytelen!

2011. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezt használtam ... :(
2011. márc. 30. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy csináltad? Mi nemrég költöztünk be egy olyan lakásba, ahol kb. tízéves kosz volt mindenen, és nem volt olyan, amit mosogatószerrel vagy Domestosszal ne tudtam volna letakarítani. A tűzhelyet pl. kétszer egy napot áztattam Domestosban, gyönyörűen felszedte a tízéves koszt. Edények dettó, éjszakára vagy egy napra beáztatod, utána mindent le tudsz dörzsölni róla, ha nem sima, akkor fémszivaccsal.

A fa pultot meg ha valódi fa, leginkább gyökérkefével súrold le, aztán csiszold le és lakkozd újra, az a legegyszerűbb.

Tulajdonképpen az a lényeg, hogy hagyd a vegyszereket jó sokáig hatni, akkor nem is kell, hogy agresszívek legyenek :)

2011. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na ja. áztatás. a legmakacsabb kosz is megadja magát tőle. egy idő után.
2011. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a coopos hideg zsíroldót!Erősebb mint a well done, de szerintem este fújd be és csak reggel álj neki csutakolni.

Citromot is kipróbálhatod, az is szépen tisztít.

2011. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lidis W5 mosogatószer csodákra képes. Én azzal szoktam letakarítani a tűzhelyet, az olajos edényt kívül belül. Kívül már fekete volt az ezüstszínű edény, és ettől ismét ezüst.

Sőt, ne nézz hülyének, de már az ablakot is azzal takarítom. Műanyag ablakokat raktak be. A lefolyt ragasztót semmivel sem tudtam leszedni többszöri alkalommal sem. Egyszer ezzel áttöröltem az ablakokat, hagytam úgy két órát, majd neki álltam megtakarítani. A ragasztót szinte csak le kellett törölnöm, úgy leáztatta. És olyan szép lett az ablak tőle, hogy ketten is azt hitték, hogy nincs ott üveg. :)

2011. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mosószappan.Nagyon nagyon jó zsíroldó.Fapultról nagyon szépen leszedi a zsírt.Én két éve egy nagyon koszos öregasszony házában ahol kb 20éve nem volt takarítva ezzel szedtem le a fekete zsírt az ajtókról, fa búrorról stb.Villanytűzhelyre szódabikarbóna vastagon leszórni ecettel felönteni.szépen felpezseg majd róla a zsír egy része.Én ilyen hab állagú (flakonban volt, felkellett rázni)zsíroldót vettem még és azzal is befújtam.Több nekifutással rendbe lehet rakni.A ráégett zsíros edényben forralj vizet mosogatószerrel és ecettel az segít leoldani a zsírt majd fújd be ezzel a habbal.
2011. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!