Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az káros ha mindennap megiszok...

Az káros ha mindennap megiszok egy energiaitalt? (250ml)

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
IGEN! Mert koffeint tartalmaz, emeli a vérnyomást és pulzust, ami szív- és érrendszeri betegségeket okozhat többek között.
2013. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyi bizonyos,hogy nem túl egészséges szokás.
2013. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetem alatt minden nap ittam, és egy laborvizsgálat során kiderült, hogy emelkedettek a májenzimjeim (nem nagyon, de meghaladták a normálértékeket). Mással nem lehetett összefüggésbe hozni az esetemben, csak az energia italokkal, sürgősen abbahagytam orvosi javaslatra. (Hozzátenném azért volt olyan, hogy nemcsak egyet ittam egy nap, pl. vizsgaidőszakban).
2013. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, az energiaital néha is káros, de főleg minden nap. :p
2013. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát én kb. másfél, 2éve iszom mindennap :/
2013. máj. 6. 19:40
 6/9 A kérdező kommentje:
de most aki kávét iszik mindennap az nem ugyanaz???
2013. máj. 6. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz, a kávéban koffein van, az energia ital teli van mesterséges cuccokkal.
2013. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is minden nap iszok energiaitalt. Nekem csak az íze miatt ízlik. :D Egyelőre semmi károsat nem észleltem. 2-3 éve iszom...
2013. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Napi egyet én is megiszok és a laborvizsgálat után az orvos azt mondta kevesebb zöldséget egyek, de az energiaital nem okozott semmi rosszat nekem :D
2013. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!