Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan húzzuk ki magunkat?

Hogyan húzzuk ki magunkat?

Figyelt kérdés

Az első problémám az lenne, hogy nem vagyok megelégedve a testtartásommal. Sem ülve, sem állva. Mikor állok mindenki, akit megkérdezek azt mondja, hogy egyenes a hátam, de én nem így érzem. A vállaim pl. "előregörnyednek". Ülve meg aztán végképp elszabadul a pokol.:D A másik problémám pedig az, hogy a nyakam és a hátam közt, tehát a nyakam...legalján (most ezt nem tudom pontosan kifejezni...:/) egy kicsit előregörbülök. Sokszor próbáltam már úgy kihúzni magam, hogy ez eltűnjön, de nem ment. Erre van valami megoldás? Valaki megtudná nekem mondani, hogy ülve és állva is hogyan tudjuk kihúzni magunkat, és megtartani az egyenes testtartást? A válaszokat előre is köszönöm!

15/F



2013. máj. 7. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél egy könyvet a fejedre és járkálgass otthon:D
2013. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Görnyedten is lehet úgy sétálni hogy ne essen le a könyv...

Válladat hátrahúzod és kiegyenesedsz. Kirakatokban tudod magad csekkolni az utcán, hogy kb mennyire sikerült kihúzni magad. Eleinte nem fogod jól érezni magad ebben a helyzetben mert nem ehhez vagy hozzászokva, de később észre sem veszed és már normálisan sétálsz.

Az ülésről nem nyilatkozok nem szeretek egyenesen ülni inkább elfekszek a székeken :D

2013. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

A székeken én sem ülni szoktam :DD

2013. máj. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!