Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez így most már elég tiszta...

Ez így most már elég tiszta és bacimentes?

Figyelt kérdés

Anyuval ma megetettünk egy kiscicát, akit valaki kidobott, szegényemet még meg is haraphatta egy kutya, mert a nyakán volt egy harapás folt. Zacsiban vittem és szegényem annyira éhes volt, hogy még a zacsit is elhalászta a kezemből mielőtt kiönthettem volna a kaját. De nem szivesen hagytam a zacsit a "fő" utcán, mert nem szeretek szemetelni, így amikor megette megfogtam (csúszott a szafttól így az egyik markomba vettem) és kidobtam a kukába... Itthon ha 1-szer nem akkor egyszer sem mostam kezet, ciffel is meg szappannal is a könyökömig. Így most már elég jól lemoshattam a cicanyálat meg ilyesmit ?

Válaszaitokat előre is köszönöm. :)



2013. máj. 8. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem is jó lesz már. Nem vittétek haza a cicát?? Esetleg vhová ahol befogadják az állatokat?
2013. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos tömeg van a menhelyen és nem tudnak már befogadni állatot. Haza meg nem hozhatom, mert 10-emeletesben lakunk és itt semmi mozgástér nincs, valamint sajnos reggel megyünk, este jövünk alapon van nálunk, így még odafigyelni sem igazán tudnánk rá. A harmadik meg, hogy apukám allergiás a szőrre így megint nem jön össze. :(
2013. máj. 8. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!