Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves (lány) vagyok és...

14 éves (lány) vagyok és tudni szeretném milyen betegségem lehet és mit tehetek ez ellen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
mostanában a suliban gyakran rosszul vagyok(szapora pulzus,nehezen kapok levegőt,fáj a fejem és szédülök,nagyon izzadok).2-szer elájultam és a tanárok hívták a mentőket anyáék tudják,hogy mi a bajom és nem mondják el.Kérem,hogy sok válasz tanácsot adjanak.
2013. máj. 8. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mi az hogy tudják de nem mondják el?.. ilyen nincs ne haragudj..

amúgy vérnyomás,szívbetegség, ilyesmi lehet..

2013. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szédülés, ájulás, fejfájás alapján alacsony lehet a vérnyomásod. Igyál sok folyadékot(ezalatt nem energiaitalokra gondolok, hanem szénsavmentes ásványvízre), és mozogj rendszeresen.
2013. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem tudom nem mondják el azt mondják,hogy túl reagálnám ha elmondanák
2013. máj. 8. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a tünetek utalhatnak szívbetegségre vagy pánikbetegségre is. Kérdezz rá a szüleidnél határozottan. Nem vagy már csecsemő, jogod van tudni mi van veled. Ha nem segítenek menj el a háziorvosodhoz. Ott megvannak a leleteid, neki kötelessége elmondani, hogy mi a problémád.
2013. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mi az a pánikbetegség?az volt a mamámnak is
2013. máj. 8. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézz utána a neten. Sokat írnak róla. Egyszerűbb, mint itt egy-két mondatban leírni, annál ugyanis összetettebb.
2013. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
redben.köszönöm a gyors válaszokat!
2013. máj. 8. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:
ha nincs komoly baj (remélem) akkor én is azt mondom hogy igyál sokat meg mozogj. de tényleg meg kell mondani szüleidnek hogy mivan, nem vagy már gyerek. meg ha túlreagálnád akkor valószínű nincs is olyan hatalmas gond.
2013. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mozogni mozgok elég sokat heti 3 tesi,4 foci edzés,2 gyógy tesi,3 úszás edzés és néha ha itthon sem érzem magamat jól akkor ha van kedvem akkor elmegyek focizni és ott vezetem le a bajomat és akkor nem érzek emmit
2013. máj. 8. 15:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem mondják el Anyukádék, hogy mi bajod van, ha ők tudják. Ha bizonytalanságban hagynak, azzal sokkal többet ártanak, mintha megmondanák az igazságot, még ha az nem is valami jó.
2013. máj. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!