Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan előzhetném meg a...

Hogyan előzhetném meg a hajhullást? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, még nincs ilyesfajta problémám, de az a helyzet, hogy az anyukámnak és a nagymamámnak is eléggé hullik/ritkásodik a haja. A távolabbi jövőben valószínűleg nekem is ezzel a problémával kell majd szembenéznem, mivel az én hajam is törékeny, vékonyszálú. Tudnátok ajánlani valami módszert, amivel ezt megelőzhetném, vagy tehetnék azért hogy ez ne legyen majd olyan "súlyos"? Esetleg valami vitamin,vagy étrendkiegészítő? Köszi a válaszokat :)

2013. máj. 9. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Férjemnek hullott nagyon a haja, a cink segített, 100%-osan. Nekem hullik így terhesség után, arra vasat szoktak ajánlani. Nem tudom mennyire megelőzhető, hogyha ez így öröklődik. Nekem is ritkás felül, és anyukámnak is ilyen...
2013. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!