Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sovány vagyok. Hogyan...

Nagyon sovány vagyok. Hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés
valszeg gyors az anyagcserém mit lehetne tenni? eszem pedig rendesen de eddig még csak hasra hiztam máshova nem ez hogy lehet? Valahogy meg lehetne oldani h mindenhova hizzak egy kicsit ne csak hasra? anyagcserém örökre ilyen gyors lesz?

2013. máj. 9. 14:13
 1/4 anonim válasza:
örüj ,hogy gyors. mindenképp súlyzós edzést javaslok. :)
2013. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem hát szoktam súlyzózni csak annyira sovány vagyok hogy ez miatt nehezen fejlődök mindenki azt mondja ha hiznék akkor gyorsabban fejlődnének az izmok meg hát amúgy sem szeretek ennyire sovány lenni, ez meg hogy csak a hasam hizik na ezt már tényleg nem értem.
2013. máj. 9. 14:33
 3/4 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám. A minap olvastam a neten és eszerint járok el aztán majd meglátjuk a változást.

[link]

Ebben a cikkben legalul van 12 tanács, szerintem próbálj rá.

Engem mindig azzal piszkálnak hogy sovány vagyok hízhatnék úgy unom már ezt hallani, eszek rendesen de mégse hízok, mondták már azt is hogy lehet pajzsmirigy gondom van. Nyáron megyek orvoshoz (hamarabb nem érek rá) és kivizsgáltatom az okot hátha ténylegesen van valami baj amiért nem tudok hízni mert engem is kezd zavarni.

Egy sovány is tud frusztrált lenni ugyanúgy mint egy kövér ember.

2013. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézték már a pajzsmirigy működésed?
2013. máj. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!