Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok ilyen sovány?...

Miért vagyok ilyen sovány? Hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés

180 centi vagyok és 54kiló, most vagyok 20éves, de már 14 éves korom óta ennyi a súlyom, mondjuk akkor még csak 165 centi voltam, ahhoz jó volt ennyi kiló.

Étvágyam nem nagyon van, nem is tudok sokat enni.

A háziorvosom azt mondta, hogy semmi gond, vérvételen is voltam, minden a legnagyobb rendben, a cukrom is jó, vérnyomás is.

Mit javasoltok?Esetleg létezik valamilyen gyógyszer vagy vitamin amitől könnyen hízhatnék?Mennyit kéne híznom, hogy átlagosnak mondható legyen a testalkatom?

20f


2010. dec. 24. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el edzeni, növelj izmot.Emellett próbálj meg enni még több fehérjét és szénhidrátot.Persze nem egészségtelen kajákat.Egyél napi ötször, mindig növeld egy kicsit az adagokat, hátha úgy kitágul a gyomrod, és tudsz többet enni, ha ez nem sikerül, akkor próbáld ki a béres cseppet, mert étvágynövelő.
2010. dec. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szedj béres cseppet vagy B vitamin komplexet, ez csinál egy kis étvágyat! :)

Én is hízókúrán vagyok, sok sikert! :)


21/L

2010. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
kezdj el edzeni, egyél sokat, vegyél valamilyen testtömegnövelőt mellé javaslom: Volumass 35 Prof.
2010. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ugyan ilyen vagyok, voltam dokinál,kivizsgáltak, semmi bajom, felírt egy rakat vitamint/ étvágycsinálót.. ennek már lassacskán 1 és fél éve.. szedtem rendesen akkor voltam 17/f 48kg most vagyok 18 és 51kg..

nem győztem nyelni a sok szart amit felírt és nem segített semmit..az biztos hogy a vitaminok nem csinálnak étvágyat és nem hízol tőle, inkább sportolj vmit.

2010. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!