Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mire utalhat,...

Cicus001 kérdése:

Szerintetek mire utalhat, vagy ez normális egyáltalán?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok mindjárt 17, és sokszor beszúr a szívem ,olyankor szokott főleg erősödni mikor levegőt veszek, vele együtt a tarkómnál is sokszor beszúr..Szerintetek mitől lehet?

2013. máj. 9. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívbajtól ne félj. A szív szúrása,fájdalma nem függ mozgástól,levegővételtől. Inkább izom,v.mozgásszervi probléma.
2013. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha biztosan nincs baj a szíveddel (nem jársz kezelésekre, kontrollra stb.), akkor valószínűleg nagyfokű szorongás és/vagy rossz testtartás okozza.


A tarkónál együtt történő beszúrás miatt elég valószínű, hogy rossz a testtartásod. Magas-vékony ember vagy? Sokat ülsz, görnyedve? Milyen az ágyad? Jól alszol? Mennyit mozogsz (sport) naponta? Mennyi KV-t és fekete teát iszol naponta? Ezeken gondolkodj el.


Lazítás és sport. Ez volna a legjobb. Ha nem javul, vagy továbbra is idegesít a dolog, akkor menj el a háziorvoshoz.

2013. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kardiológiai kivizsgálás nem ártana.
2013. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát körülbelül 161 cm magas vagyok,normál súllyal( kb 58-59 kg), már körülbelül 1 hónapja vagy több elfogytába rémálmaim vannak szóval elég rosszul alszok, az ágyam elég kemény de kényelmes ,és elég sokat szoktam görnyedten ülni, sajnos nem olyan jó a tartásom se ..
2013. máj. 10. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!