Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem szedek Fevarint és...

Ha nem szedek Fevarint és ebveszek egyszerre 600 mg-ot milyen hatást fogok elérni vele?

Figyelt kérdés

Azt gondolom,hogy hányni fogok,remegni fog a kezem ill. álmos leszek.De úgy agyilag milyen lennék?Olyan hogy is mondjam kába lennék tőle? :D

Egyelőre nincs terveim között a kísérlet nem kell egyből nekem ugrani!...


2013. máj. 10. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne csináld.


Részlet a hivatalos leíratból:


FEVARIN 100 mg filmtabletta


Adagolás és alkalmazás

Depresszió

Felnőttek

Az ajánlott adag napi 100 mg



Túladagolás

Tünetei:

Gastrointestinalis tünetek (nausea, hányás és hasmenés), somnolentia és szédülékenység. Cardialis tüneteket (tachycardia, bradycardia, hypotonia), májfunkciós zavarokat, konvulziót és comát szintén jelentettek.

Túladagolás esetén a fluvoxamin széles biztonságossági sávval rendelkezik. Forgalomba kerülése óta rendkívül ritkán fordult elő olyan haláleset, amit a fluvoxamin egymagában való túladagolása okozott volna. A legnagyobb dokumentáltan bevett adag 12 g. Ez a beteg teljes mértékben felépült. Egyes esetekben súlyosabb szövődményeket is regisztráltak, amikor a fluvoxaminnak egyéb gyógyszerekkel együtt történő szándékos túladagolása fordult elő.

2013. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megcsináltam még régebben.Akit érdekel hánytam,végig aludtam az egész napot szinte és remegett mindenem.
2013. jún. 8. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!