Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan 4 hónapja küszködök a...

Lassan 4 hónapja küszködök a gyomorideggel és ez által székletürítési problémákkal ami a gyomoridegtől adódik. Szedek Bach Virág cseppet, de lassan úgy érzem annak sincs eredménye. Mit tehetnék, hogy végre elmúljon?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem Erdélyből Budapestre valószínű ez lehet a fő ok. Ismeretlen nagy város...

#gyomordideg
2013. máj. 11. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lelkileg kell gyógyítanod magad, nem testileg. Ez a megoldás.
2013. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Attól függ hogy miért van gyomor ideged.
2013. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akár hányszor az van, hogy menni kell valahova akár szórakozni mindig jelentkezik. Bár van, hogy ha nagyon erős vagyok el tudom nyomni magamban.. de sajnos nem mindig tudok oda figyelni kellően akkor a körülöttem lévőkre mert csak magamon pörög az agyam. :(
2013. máj. 11. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt fejben kell leküzdened.
2013. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Bach virágcsepp segít akkor ha dolgzol magadon de ha csak úgy cseppentesz és nem foglalkozol a lelki fejlődésnek akkor adtál egy pofont...szerintem jelölj ki időpontokat amikor tudsz csak magad lenni és elmélkedni vagy csinálni a feladatokat nyilván aki ezt a cseppet ajánlotta adott házi feladatot is mellé. A fizikai részére meg sok megoldás van szedhetsz táplálékkieglszítőket vagy étkezéssel tudod ezt kordában tartani paleoval sokra mehetsz vagy esetleg nézd meg neten az ibs-t arra miket írnak azok valószínűleg neked is segítenek ( [link] Azért menj kineziológushoz vissza!
2013. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!