Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az arcomon hámlik a bőr,...

Az arcomon hámlik a bőr, mivel tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
nagyon nem vagyok otthon ezekben az arcápolókban ..férfi vagyok.. :P Valszeg ekcémám vagy vmi pikkelysömör féleségem lehet. Az orrom szélénél és a szemöldökömnél a bőr hámlik. (olyan korpa szerű) Fürdés után is látszik..mivel tudom "lekaparni" h ne tündököljenek?

2013. máj. 13. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ekcéma lenne, szimplán ki van száradva a bőröd:) Irány a Rossmam és vegyél valami férfiaknak való arckrémet, a nive drága de azt mondják hogy jó:)
2013. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Radíros arctisztító, az leszedi az elhalt bőrt.
2013. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
áh ez biztos nem kiszáradás...Már évek óta előjön. pedig rendszeresen kenem magam arckrémmel (sheavaj)
2013. máj. 13. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor rossman helyett bőrgyógyász!
2013. máj. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nora7777 válasza:
Wn is igy voltam ezzel es ajanlottak a nivea kremet reggel es este melegvizes arcmosas utan es bevalt most sima es apolt a borom
2016. máj. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!