Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehetne elérni a gyorsab...

Mivel lehetne elérni a gyorsabb emésztést?

Figyelt kérdés

az sem zavarna, ha egyfolytában hasmenésem legyen, csak gyorsulna be az emésztésem, mert szerintem ez miatt nem tudok fogyni... heti 1-2X ha el tudok menni wcre....

keveset is eszem mondjuk, de jó lenne, ha amikor megeszem, ki is ürülne, mert így egyfolytában "televagyok" érzésem van...


2013. máj. 13. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha keveset eszel, nem mész wcre sem, ez ilyen egyszerű.

Nem hallottad még ezt a mondást, hogy "amelyik kutya nem eszik, az nem sz@rik"?

Van kutyád? Ha van, figyeld meg a székelési szokásait, ugyanaz a helyzet velünk is. Adj neki szutyok kaját, mindenféle ch dús szemetet, összesz@rja az udvart és semmi tápanyagot nem vitt be. Adj neki Royal Canine-t, alig lesz széklete és kirobbanó formában lesz.

Eleve keveset eszel, miért mennél sűrűn wcre? Egyél néha nagy mennyiségű rostot, az kitakarít, pl sárgarépa 2 db nyersen, semmi tápértéke nincs, de rost az van benne bőven.

2013. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

akkor ezentúl nyulat játszom és sárgarépát fogok enni :)


valami hashajtóra gondoltam, vagy nem is tudom, hogy amit egy nap megeszek, az másnap(aznap) ki is jöjjön... eddig rostos üdítővel próbálkoztam, nem tudtam, hogy a répa is ilyen

2013. máj. 13. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Répa, káposzta, citrus félék, minden, amiben rost van, google a barátod. Kukorica is remek erre a célra.
2013. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!