Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üdv! Mellkasi enyhe nyomás....

Üdv! Mellkasi enyhe nyomás. Ki tudja miez?

Figyelt kérdés
Üdv, úgy ősz óta enyhe nyomást érzek a mellkasomon ( kb. a jobb mellem alatt), amikor fekszek akkor feltünő, de gép elött ülés közben is érzem néha, de leginkább akkor, mikor rágondolok..... ha pl. futok, vagy állok nem érzem. jaunárba voltam ultrahangon, nem talált semmit a doki, csak egy mini vesekövet, és aztmondta, hogy amiatt van ez, hogy túl gyorsan nöttem az elmult hónapokba ( ami igaz is), és így nem szimmetrikusan nött az izomzat, izomcsómó lett belőle stb. Aztmondta, hogy ha növök még pár cm-t elmúlik. Na, azóta május van és még mindig érzem, külső elváltozást nem tapasztalok, de nagyon megvagyok ijedve, valahogy nem bízok az orvosban, pedig nagyon dicsérik..... áá a lényeg,hogy hipochonder vagyok nagyon, és már nem birom az állandó stresszt, hogy mindig csak arra gondolok, hogy már nincs sok hátra nekem stb. :(
2013. máj. 14. 17:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!