Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány zöldes-sárgás vizesebb...

Halvány zöldes-sárgás vizesebb folyás a betéten, ami nem csip és nem büdös, nem viszket. Erős nyomás a medencében, illetve enyhe görcsök.36+2 vagyok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Lehet gombás fertőzés anélkül,hogy csipne,viszketne stb? Vagy esetleg a magzatviz is lehet hogy szivárog? 9 napja voltam orvosnál,akkor semmi nem volt.
2012. nov. 3. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél el a sürgősségire, hogy nézzenek meg, nehogy komoly baj legyen. Nem kerül semmibe, viszont megnyugodsz. Amúgy jól mozog a babád?
2012. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne be az ügyeletre, nem ám magzat víz!

Inkább nézzenek meg, mint hogy gond legyen

2012. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj az ügyeletre. Az is lehet, hogy meconiumos magzatvíz szivárog! Nem kerül semmibe, csak időbe. Inkább menj 1000x feleslegesen, mint hogy egyszer túl későn. Kívánom a legjobbakat!
2012. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hivtam az orvosomat, de nem vette fel. Megpróbálom ey fél óra múlva megint, ha nem veszi fel akkor bemegyek az ügyeletre.
2012. nov. 3. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Egyébként én is a magzatvízre gondolok.
2012. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen voltam. Az ügyeletes orvos csak rázta a fejét,hogy ilyennel beküldött az orvosom.Megvizsgált,mondta hogy nem a magzatviz az, mást nem mondott,csakhogy legközelebb akkor jöjjek ilyen panasszal ha ömlik a magzatvíz!

Még én érezzem magam szarul mert aggódtam a gyerekemért??

Hihetetlen milyen orvosok vannak.

2012. nov. 3. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Hú, de egy tapló volt! De ne aggódj, engem majdcsak császárra küldött egy bunkó 14 hetesen.
2012. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jézus! Miért?
2012. nov. 3. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 38 hetesen voltam benn a kórházba 1 napot ilyen miatt. A doki azt mondta nyákdugó is lehet.
2012. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elájultam 14 hetesen, kb 1-2 percig voltam eszméletlen. Bementünk az ügyeletre, hogy legalább nézzék meg uh-n, hogy jól van e a baba. Erre azt mondta a doki, hogy: "Honnan tudjam, hogy jól van e a gyereke? Felvágjam a hasát, és megnézzük?" Mondta, hogy maradjak bent 3 napig, de saját felelősségre hazamentem. Szerencsére semmi baja nem volt a kicsinek.
2012. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!