Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Furcsa hangokat...

Mi lehet ez? Furcsa hangokat hallok a nyakamból.

Figyelt kérdés

Vagy 2 éve arra figyeltem fel, hogy amikor sétálok, időnként kattogot a nyakam. Ez már vagy egy éve nem volt, viszont néha amikor elfordítom a csípőmet de a fejemet nem, akkor a nyakamnál olyat hallok mintha mondjuk két csont csiszolódna. Vagy nem tudom megfogalmazni rendesen. Egyáltalán nem fáj, csak hallom és rossz. Mitől lehet ez?

16/L



2013. máj. 15. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz, ő majd megvizsgálja, hogy van-e valami probléma, vagy csak ilyen a csontszerkezeted :)
2013. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok ennyi miatt orvoshoz menni. Már mindenért oda járok.
2013. máj. 15. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
én elmennék a helyedbe most.. minthogy kiderüljön másfél év mulva hogy vmi nincs rendben a gerinceddel, de akkor már nincs mit tenni. most még időben lehetsz
2013. máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amikor elfordítod a csípőd és a fejedet nem,akkor is valamennyire a nyakcsigolyáid is rotálódnak egy kicsit.És ilyenkor a szalagok kattanó hangot hallatva ,,bepattannak,, a csigolyák közé.Ez olyan,mint amikor kattogtatod az ujjad tehát semmi baj nincs.Ha elkezd fájni akkor fordulj orvoshoz. (egy tanács)
2013. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, de én úgy éreztem, mintha a koponyám és a nyakcsigolyám közti rész pattogna. Aztán elmúlt.
2013. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem mostmár nem pattog hanem olyan mintha az egyik rész hozzá érne a másikhoz. Fogalmam sincs milyen porc vagy akármi van ott.
2013. máj. 16. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!