Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha holnap...

Mit csináljak, ha holnap előrehozott érettségizem, és folyton hangokat ad ki a hasam?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál, nem ezzel a problémával, de említettem neki. Mondta, hogy szedjek vitaminokat, egyek napi ötször kisebb adagokat, és elmúlik.

Régen sokat adott ki hangokat a beleim tájékán, aztán az elmúlt hetekben ez abba maradt...és tegnap megint elő jött, de nagyon hangosan, nyikorog, csikorog...Nem fáj, csak hangokat ad ki. Három órát kellene csendben végig ülnöm, de egyszerűen RETTEGEK. Függetlenül az evéstől jön elő....Nincs valami tea, vagy valami, ami elmúlasztaná? A holnap után felőlem nyugodtan csikoroghat, de ez....


2013. máj. 8. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A hangok miben gátolnak meg? Vannak, aztán kész. Ha nem kell a wc-re szaladnod tőle, szellenteni és tudsz koncentrálni normálisan, tehát nem akadályoz, akkor nem értem a kérdést :)


De egyébként kamillatea az bélbarát.

2013. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan semmiben sem gátolnak, inkább nagyon szorongok tőlük. ha valaki hallja, egyből mosolyog, hogy oldja a feszültséget, de amint hallatszik, már nem tudok koncentrálni sem. Volt olyan is, hogy órán feladatokat csináltunk, és a korgás miatt olyan ideges lettem, hogy nem tudtam a feladatra koncentrálni, folyton az időt néztem...érdekes módon, ha olyanok ülnek mellettem, akiket jobban szeretek, akkor tudok figyelni...
2013. máj. 8. 16:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor szerintem kipróbálom, hátha..:)
2013. máj. 8. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ezen tök felesleges kattognod! Mindenkinek adnak ki ilyen hangot a belei. Az enyém is szokott, sőt mivel én is járok iskoláb plusz még dolgozom is, így sokat ülök közel emberekhez és bizony én hallom másét. Engem egyáltalán nem zavar.
2013. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor iygekszem túltenni ezen magamat! :) Köszönöm:)

Ha hallanám másét, tudom butaság, de ennyire nem zavarna....de eddig akárki mellett ültem, szinte sose hallottam az övéjüket. Csak, ha éhesek. Az enyémen meg mindenki mosolyog, mert elég hangos szokott lenni. :D

De akkor magabiztos leszek, és nem zavartatom magam.

2013. máj. 8. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, ezen ne is aggódj. Valakinek hangosabb, valakinek halkabb hangokat ad ki az emésztőrendszere. És egyébként is, mindenkinek fontosabb dolga lesz holnap, köztük neked is, mint a te hasad hangjára figyelni :) No para!
2013. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!