Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor vegyem be a vérnyomáscsö...

Mikor vegyem be a vérnyomáscsökkentöt?

Figyelt kérdés
Az orvos csak annyit mondott, hogy minden nap ugyanabban az idöben. Ezért eddig este 8-kor vettem be. De nem volt jó, mert reggelre olyan alacsony lett a vérnyomàsom, hogy elájultam. Ezért reggel kellene bevenni. De hétköznap 4.20-kor kelek, hétvégén meg 9-10-kor. Hogy vegyem be akkor mindig ugyanakkor? Hétvégén is keljek fel 4.20-kor? Vissza szabad akkor még aludni? Ti hogy csináljátok?
2013. máj. 19. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztatón nincs leírva? Ha reggel veszed be, nem kell azért felkelned, nem percnyi pontossággal szokták az azonos időpontot írni. Nem tudod bevenni, mondjuk mindennap azonos időben? Mondjuk 10 órakor..

Vagy este vedd be hamarabb. Legtöbb agyvérzés hajnalban történik, ezért nem rossz este bevenni.

Reggel ébredés után veszem be..5 óra körül. Ha elfelejtem, akkor kicsit később. Estit lefekvéskor. Változó: 9 óra, éjfél, hajnal kettő.

2013. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam elég változó, reggel 6 és 8 között szoktam bevenni, nem percre pontosan.
2013. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!