Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasi görcsök, puffadás,...

Hasi görcsök, puffadás, hasmenés, az orvos vastagbél tükrözést akar, kinek volt ilyen, élmények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövőhéten vastagbéltükrözésre megyek,hallomásból sem ismertem eddig,nagyon szörnyű,fájdalmas vizsgálat,elvileg bódításban lesz....?



2013. máj. 23. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanezekkel a problémákkal szenvedtem hónapokig. Csak nálam a hasmenés nem volt gyakori jelenség. De görcsök, ÁLLANDÓ puffadás, böfögés az volt bőőőven. Nem egy orvosnál voltam ezzel, és mindenféle gyógyszerekkel akartak teletömni, mivel nálam a gyomorsavtúltengésre gyanakodtak, de a gyógyszerek csak Rontottak a helyzeten. A végén nálam is szóba került a béltükrözés, de nem votlam hajlandó belemenni.. aztán egyik ismerősöm ajánlott egy Salvus nevű gyógyvizet amt a gyógyszertárba lehet kapni, és nem hittem volna, de Segített! Szóval nálam nem került sor hála Istennek a tükrözésre, de annyit mondhatok (mivel a legjobb barátnőm már kb 3x volt ) hogy Nem kell tőle félned! Valóban elfognak bódítani, konkrétan nem fogsz sokat érezni, picit kellemtlen, de simán túl éled. Én magam részéről jobban félnék a gyomortükrözéstől amikor a torkomon dugnak le egy csövet.. Jah és ajánlott egy béltükrözés után inkább egyből hazamenni és pihenni, mert valószínűleg bőven fognak gázok kijönni belőled alul :D Szóval sok sikert, és ne félj!
2013. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia


köszi a választ,végbéltükrözésem már volt,abból semmit nem éreztem,de ugye azt olvastam vastagbélnél 140-150 centire mennek fel,itt meg 10-15 centit vizsgáltak :(

2013. máj. 24. 09:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor sem kell aggódnod, a bódítás miatt keveset fogsz érezni itt is. ISmerősömnek már mindenféle volt, mert Chron beteg, és mindig azt mondta, hogy sokkal rosszabb volt az előtte lévő koplalás meg hashajtók amit adtak neki, mint az egész vizsgálat. Akkor csak nem lehet annyira szörnyű, és nem is tart sokáig:)
2013. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!