Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a talpamon van 2 szemölcs...

Yonigga kérdése:

Ha a talpamon van 2 szemölcs és azzal elmennék dokihoz és a doki kivágná akkor mennyi idő után tudnék normálisan járni, sportolni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 06:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyogyszertarba menj vegyel acyd c salicyl ecsetelot. Ezzel 3 napig ecseteld reggel este a szemolcsot 3. Nap utan langyos vizben aztatani a labad es kapargasd le ami lejon. Ezt csinald kb egy hetig majd vegyel gyogyszertarban is kaphato grapefruit mag kivonatot es folyamatosan reggel este ecseteld be (fultisztito palcika tokeletes) es ragaszd le mindig ragtapasszal. A grapefruitot idd is mar az elejetol 10 csepp naponta langyos hideg teaba v. gyumilebe. Kb. 3-4 het es elmulik viszont nem fajdalmas es nem is jon vissza. A kivagas es egetes is fajdalmas es nagyon sokszor visszajon. Ha netan el is mulik.
2013. máj. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A börgyógyász fagyasztva távolítja el,nem vágva és égetve.Kellemetlen,de teljesen kibírható.Felesleges gyógyszertári ecsetelőkkel húzni az időt.Kb 2-3 napig kényelmetlen lesz a cipő,de járni tudni fogsz.
2013. máj. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs minden bőrgyógyászaton crio(fagyasztó) készülék. A legtöbb helyen érzéstelenítés(ez lehet fagyasztás és inj.)"kivágják",v. kiégetik. Ahogy az első írta jobb hatása van az ecsetelésnek(vértelen megoldás esetén kisebb az esélye a kiújulásnak).Lehet különféle ecsetelőket venni recept nélkül,de elég drágák.Viszont létezik egy Collodium cum acid.salic. nevű oldat,ami 1-2 száz forintba kerül és megteszi ugyanazt a hatást.Egy gond van vele, receptre lehet venni. A kezelést csináld úgy,h az első írta. Ha türelmesen csinálod, szinte magától "kifordul" a szemölcs.
2013. máj. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ecsetelővel tűnt el, igaz nem talpról. Nem vészes a dolog.
2013. máj. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

3-as arra az ecsetelőre gondoltam 200-300 Ft és kiadják recept nélkül is :-)

2013. máj. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lantos Szilvia ***** válasza:
Nekem azt mondta a bőrgyógyászom, hogy nem szabad kísérletezni semmivel, ha ilyen gond van, inkább szakemberre kell bízni... én nem kenném és nem vagdosnám, nehogy elfajuljon... rosszindulatúvá is válhat a folyamat... Amúgy válaszolva a kérdezőnek, ha kivágják, mert esetleg úgy ítélik meg, hogy épben kell kimetszeni, kell egy két hét a sebgyógyulásig, főleg ha van egy-egy kis varrat is...sport meg a gyógyulás után... addig is vannak nagyon jó talajgyakszik, amikhez nem kell talp... :) Amúgy lehet, hogy sebész szedi le, nem bőrgyógyász. Én anyajeggyel operáltatom magam két hét múlva pocakról, de nem baj miatt, csakhogy később nehogy gond legyen belőle mert fekete a színe.
2013. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, én még leragadtam a receptnél :)
2013. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lesli70 válasza:
32%

Sziasztok!

Kedves szenvedő Emberek!!!!!!!!!!!Nagyon régóta figyelem a fórumot,és elmondhatom,hogy vegyes érzelmek keringenek bennem ! Annyi bajban lévő ember(gyermek) van , aki szemölcs (futószemölcs) problémával küzd ,sokan évekig!!!! Rengeteg pénzt ráköltenek mindenféle kezelésekre,fagyasztás lézeres kezelés,homeopátiás kezelések tömkelege.........stb,és eredménytelenül,vagy időszakos tünetmentesség a vége,ami néha tényleg bizakodásra serkenti az embert,de aztán jön a Hideg zuhany!! Még több lesz belőle! Ugyanezt éltük át a gyermekeinkkel ,(szerencsénkre,csak)közel másfél évig ,A szívem szakadt meg,amikor láttam a gyermekeimet szenvedni! A felnőtteknek talán könnyebb valamivel, de ott meg az van, hogy szégyenli az ember,főleg,ha látható helyen van, szóval,mindenképpen bosszantó! Amikor jött a megoldás!!!! Kedves Szülők, emberek! Ezt a tortúrát,négyezer forintból, egy-maximum két hét alatt el lehet felejteni véglegesen!!!!!Már nagyon sokan megkerestek,és az eredmény nem maradt el . Nem tudok mindenkihez személyesen eljutni,de akik engem megkerestek,kivétel nélkül,túl vannak a dolgon.Természetgyógyászok is megkeresnek,és ez igazolja ,hogy tökéletes a módszer.Aki gondolja,nyugodtan keressen meg , és segítek!!!!!! Ráadásul,otthon tudja mindenki magának kezelni , nem kell eljárni sehová, semmiféle kezelésre.További szép napot mindenkinek! Elérhetőségeim: 06 70 565 14 38 E-mail.:ohm.lesli70@gmail.com

2013. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!